| Nebunatikul94 a întrebat:

Vreau sa-mi fac un GTA SAN ANDREAS dar sa fie personalizat, sa pot sa-i pun eu numele si sa il fac cum vreau eu.Imi poate spune cineva cum sa il fac?
daca aveti vreun video sau ceva de genu unui referat puteti sa mi le trimiteti la id:vladi_vladi94 plssss ajutati-ma dau fundita

Răspuns Câştigător
| ItzRivenGod a răspuns:

Hmm.Cam dificila intrebare da o sa zic cate ceva. Ti-a venit ideea sa modezi(modifici)jocul cum vrei tu asa e? Poi pentru asta ai nevoie de program pentru a modifaca datele si fisiere Data si Models si o data numira gta3.img.Dupa parerea mea banuiesc ca vrei sa faci panourile sa-ti arate numele, sa modifici vehiculele, cladiri, clipu de la introducerea in joc... Ei bine programe pentru modifica asta se gasesc pe google dar eu iti recomant sa intri pe forumuri si bloguri pentru Grand Theft Auto San Andreas si sa vorbesti cu niste "experti" in lucruri ca acestea sa te ajute cu chestiile de astea dar de asemenea vei avea nevoie de programe cu care sa introduci astea in joc.Eu mi-am modificat S. A.-ul acu cateva luni cu ajutoril "expertilor".

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai innebunit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa ai programul pentru moduri gta san andreas.

| bulina95 a răspuns:

Am eu un video dar nu-l dau