| Ionuţ_Ionuţ_1999_9DtC a întrebat:

Vreau sa-mi fac un tatuaj cu ceva scris pe piept sa-mi aminteasca de tata decedat acum 3 luni, ma poate ajuta cineva cu o idee?

5 răspunsuri:
| frunzarescu a răspuns:

Condoleante, dar te sfatuiesc sa nu iti faci niciun fel de tatuaj, in nicio ocazie.
Poti cinsti memoria tatalui tau altfel.

| DoarAlin a răspuns:

Tatueza-ti portretul lui pe piet. S-au scrie-i numele. Un prieten de al meu si-a tatuat pe spate chipul iubitei lui ce decedase recent. Cu toate ca arata foarte real, sunt sigur ca doar foarte rau.

| Rihhana1 a răspuns:

Condoleante!
Cum doresti insa sa nu incepi sa plangi de fiecare data cand il vezi.
Uite cateva sugestii de ce ai putea scrie:
I will remeber you forever
For strong man
Miss you my dead
My dead is my hero
For strong hero
Remember you forever.
O seara buna!

| Adeee64644235223134 a răspuns:

Tatueaza-ti o poza cu tatal tau pe umar....altceva nnu-mi vine in minte

| KylieK25 a răspuns:

Buna! In primul rand, vreau sa-ti transmit sincere condoleante, iar, daca as fi in locul tau, mi-as tatua primul lucru care imi vine in minte atunci când ma gândesc la tatal meu.
Sper ca te-am ajutat!