| anonimussssssss a întrebat:

Vreau sa-mi fac un tatuaj cu niste intiale:
al tatei
a mamei
al meu
al soramii
vreau sa arate gen asa DM(intre literele astea vreau sa fac semnul acela de la yng si yang)AC
dar thinking
mi-e frica sa nu regret
DM(semnul)AC
e buna ideea?
funda

Răspuns Câştigător
| MissL a răspuns:

Da crezi ca asta re caracterizeaza si te reprezinta, super!
de apreciat ce vrei tu sa faci.
pai ai putea sa-l/o rogi pe tipu/tipa care iti face tatuaju sa til reprezinte pe hartie inainte sa nu ai nici un regret ca n va iesi bine happy oricum o sa til arate ei inainte!
multa bafta :*!

2 răspunsuri:
| FreakyFred a răspuns:

Nu inteleg de ce ai face asta. Ma refer la tatuaj ca principiu, nu la ideea cu initiale.

| PinkTerror a răspuns:

Poate ai putea sa faci ceva mai discret gen in simbol (cele doua parti au fiecare cercuri mici si in cercurile alea ai putea sa scrii initialele)... de exemplu intr-o parte tatal si mama si intr-o parte tu si sor-ta generatii diferite care sunt parte a unui intregwinking cel putin asta e parerea mea. dar daca faci ceva de gneul sa gasesti pe cineva care se pricepe la detalii.