| Julya89 a întrebat:

Am mare nevoie de ajutor. Cand parintii mei se certau si am incercat sa ii despart i-am rupt tatei o alunita si, desi i-am tinut partea mamei mi-e frica sa nu i se intample ceva rau tatei. Ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| ღAlbynutza01ღ a răspuns:

Depinde daca acea alunita era periculoasa.Pentru orice ventualitate, spune'i tatalui tau ca te ingrijoreaza. Daca el va obseva agitatia ta pentru el, probabil ca ar face ceva in legatura cu asta. Cere'i sa meatga la doctor, pentru ca nu este de gluma cu asta.

| Julya89 explică (pentru ღAlbynutza01ღ):

Din cauza mai multor chestiuni e suparat pe mine si nici macar nu vorbeste cu mine.

4 răspunsuri:
| KittyBeyb14 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa il rogi sa mearga la doctor impreuna cu tine. Doctorul va sti cel mai bine ce este de facut cu alunita!

| lpavel a răspuns:

De la o alunita, nu va pati nimic! laughing)) Stai linistita!

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Cred ca era vorba de ceva mai mult decat o cearta... oricum, nu-ti face probleme. Daca a sarit la bataie cu mama ta, merita o lectie si mai dura.