| feretegag a întrebat:

Vreau sa-mi iau de la avon setul Black Suede Touch. Mai mult ma axez pe parfum ce ziceti se merita? Vreau mai multe pareri despre parfumul Black Suede touch.

12 răspunsuri:
| L a răspuns:

Acest parfum i l-am facut cadou tatalui de ziua lui si ii place foarte mult, si mie imi place si eu mi-as da cu el chiar daca sunt fata.Parerea mea este ca merita, nu costa nici mult, deci poti sa ti-l cumperi.`

Răspuns utilizator avertizat
| hrdcore a răspuns:

Si eu l-am primit astazi de ziua mea si iti zic ca se merita

| MiReLa_3183 a răspuns:

Meritawinking:X:X... e foarte fain. multi baieti folosesc black suede touch. In fine acum depinde si de gusturile tale.eu una te sfatuiesc sa il incerciwinking

| obyk a răspuns:

Exceptional, sunt barbat si pot spune ca e preferatul meu de multa vreme

ideea este urmatoarea, gusturile nu se discuta cu atat mai putin preferinta in ceea ce priveste mirosul unui parfum dar char este potrivit pentru orice personalitate

eu sunt f multumit

http://devino-reprezentant-avon.blogspot.com

| andreeaw a răspuns:

Da, se merita pentru ca de obicei setul costa cu 2-3 lei mai mult decat parfumul, iar in set ai si deo spray si deo roll on, sau ai parfum, deo spray si o gentuta... oricum se merita: www.avonstore.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sper ca nu ai cumparat. miroase oribil. cei dinainte sunt toti reprezentanti AVON.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, chiar se merita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E un parfum foarte cool, cel putin eu de 2 ani de zile numa dinasta folosesc, acum mi-am mai luat si Black Suede Leather, pe langa un Touch, dar nu se compara cu Suede Touch, si am sa raman tot la asta :X:X:X

| Adelin04 a răspuns:

Merita

| Hoobastank a răspuns:

Dar daca e sa facem o comparatie intre Full Speed si Black Suede Touch, care e mai fain?

| feretegag explică:

Edit : Altcineva? doar 2 pareri?