| eme a întrebat:

Vreau sa-mi maresc poza de profil de la hi5.nu reusesc nicicum.pls care ma ajuta

1 răspuns:
| alleex a răspuns:

Tin sa te anunt din pacate Hi5 datorita ultimelor modificari a restrictionat modificarea interfetei si nu se mai pot face modificari in cazul pozei.Eu unul am modificat un Hi5 acum vreo 2 ani si a mers.insa in ultimul timp.de cand au aparut joculetele si chestiile gen"starea mea" nu mai e loc pe pagina pentru marit poza si nu se mai pot face modificarisad eu iti recomand daca doresti o poza mai mare sa alegi Facebook e din ce in ce mai comun in randul romanilor si e mult mai serios fata de hi5. Cel putin asta a fost alegerea mea dupa modificarile aduse vechiului hi5.Primesc funditahappy?