| onlycupcakes a întrebat:

Legat de facebook,cum pot seta doar ca prietenii sa-mi vada de aproape poza de profil? Adica,cand intru pe profilul unui necunoscut total din greseala,dau click pe poza lui de profil si nu ma lasa sa o vad de aproape, poza ramane exact la dimensiunile ei si se vede tot ca o poza normala de profil mica.Stiti ca de obicei cand dati click pe poza voastra de profil se mareste si eu nu vreau ca cei necunoscuti sa o mareasca.Cum pot sa fac si eu acelasi lucru pentru persoanele necunoscute care intra pe profilul meu si imi maresc poza de profil? Am rugat pe cineva sa ma ajute si am incercat experimentul,am facut toate setarile necesare, dar tot mi-a putut vedea poza de profil mai de aproape. Sper ca ma puteti ajuta.

1 răspuns:
| SasNetRomania a răspuns:

Mai iesi pe afara, socializeaza in realitate nu doar digital, sunteti imbaxiti de faceboul asta, va olace curvareala vad. Si va mai mirati de ce rromania merge asa. Ia si citeste o carte.