| Adiinnaa a întrebat:

Vreau sa-mi pun pe facebook " in a relationship" dar sa fie vizibil doar pentru o singura persoana (baiatul pe care-l plac, pentru ca vreau sa-l fac gelos.poveste lunga). Este posibil? Si daca da, cum?

2 răspunsuri:
| Adredemesconf a răspuns:

Hey! Nu cred ca este posibil.Si chiar daca ar fi nu prea cred ca e o idee asa stralucita.Gandeste-te ca poate afla foarte usor de la oricine care iti este prieten ca tu de fapt nu esti intr-o relatie, si te-ai simti destul de prost (adica asa m-as simti eu).

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce tare ar fi ca ala sa vrea sa te invite in oras si sa se lase pagubas dupa ce vede statusul pe fb rolling on the floor rolling on the floor