| alwayssmile a întrebat:

Vreau sa-mi recomandati aplicatii de pe google play pentru Samsung galaxy y. DAU FUNDITA.

4 răspunsuri:
| alwayssmile explică (pentru Diana769):

Am spus de pe google play. E bun si asta dar as vrea sa stiu cv daca vrei iei funda. imi spune la tel k poate fi vulnerabil la alte aplicatii inafa de cele de pe google play. Pot sa dowloadez de pe situl tau? daca iau virusi?

| Ady321 a răspuns:

Pou, Tracror Digger, Bus Parking, Drag Racing, Doodle Jump, Hill Climb Racing, My Paper Plane 2, Hercules 2, Carnivores Ice Age, Bmx Boy. Pe astea ma joc eu sper sa iti placa. Funda?

| alwayssmile explică (pentru Ady321):

Sunt dragute unele din ele deja le folosesc dar as vrea sa mi dai mai mult de fete...