| alessia_5541 a întrebat:

Vreau sa plec undeva 1-2 ora dureaza dus si intors. nu vreau sa zic mamei mele nu ma va lasacryingunde sa-i zic ca plec? pe la 6 seara plecam din borascu. unde sa-i zic mamei mele ca pleccrying
ea nu mma lasa niciodata sa plec de acasacrying

Răspuns Câştigător
| Lucinca a răspuns:

Spune-i ca ai o tema de rezolvat in echipa cu o fata si cica te duci la ea si daca pleci la 6 pe la 8 9 vii acasa si ii spui cai terminat si ca ai lasat lucrarea la ea da vorbeste si cu prietena ta sa stie sa nu cumva sa sune maicata

1 răspuns:
| YukiDramaQueenHypnoticPoison a răspuns:

Ciao alessia! spune-i ca te duci sa dormi la o prietena happy