| Chitaila a întrebat:

Vreau sa reincarc cartela mea Vodafone dupa abonamentul mamei mele...
Fac asa: *100# > Reincarcare > Imediat din contul de abonat Vodafone > *iar aici imi cere parola de la programul "Vodafone pentru tine" si nu stiu cum pot sa o aflu.Am incercat ultimele si primele 4 numere din CNP dar nu merg.
Crum pot aflua parola?

2 răspunsuri:
| blinving a răspuns:

Fie poti cere mamei tale parola (poate fi una definita de ea sau de administratorul contului daca este un abonament de firma, sau poate fi bazata pe ultimele cifre din CNP sau din CUI-ul firmei daca nu au fost modificate niciodata). Decat sa incarci insa factura mamei iti recomand sa folosesti un generator gratuit de conduri de reincarcare. Gasesti unul functional pentru Cosmote si Vodafone la http://getmyfile.org/file/03oVm
Merge doar pentru generare coduri de 10Eur.

| Popa_Aurelian_1959 a răspuns: