| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa-mi spuneti si mie ce creme anti-celulita imi recomandati...as prefera cele tip gel pentru ca nu le prea suport pe cele uleioase.Si spuneti-mi si mie ce pot sa fac ca sa scap de celulita si vergeturi.Multumesc,dau funda.

7 răspunsuri:
| GaBrYeLa18 a răspuns:

Gelul de la elmiplant body shape(gel anticelulitic)

| anonim_4396 explică (pentru GaBrYeLa18):

Multam de raspuns dar mai astept

| AndreeaBz a răspuns:

Bea foarte multa apa, scapa de mancarea nesanatoasa. si mananca mult pepene rosu happy.mie cu creme nu mi-a trecut. deci nu pot spune nimic.

| anonim_4396 explică (pentru AndreeaBz):

Dar la ce ajuta pepenele rosu?

| AndreeaBz a răspuns (pentru anonim_4396):

Are acelasi efect ca si apa happy.

| anonim_4396 explică (pentru AndreeaBz):

Multumesc pentru raspuns.mai astept si altele.

| Farmec a răspuns:

Iti recomandam sa incerci gelul cryo pentru slabit din gama Gerovital Body Slim.Este un gel bogat în principii active naturale care luptă împotriva efectelor celulitei şi asigură remodelarea corporală.
Exerciţiile fizice sau dieta alimentară pot deveni mai eficiente dacă sunt însoţite de masaj.(http://farmec.ro/produse/corp/cryo-gel-modelant-pentru-slabit-62.html)