| juncuadina a întrebat:

Hei TPU, am foarte multe cosuri pe fata, dar nu am acnee, adica am destul de multe pe fata! As vrea sa scap de ele, si nu stiu cum. Cine ma poate ajuta funda! sad :* big grin

3 răspunsuri:
| Angelsareclosetoyou a răspuns:

Da-te cu ulei de catina. De asemenea, pune fond de ten pe cosurile care sunt mari si vrei sa ti se usuce.

| juncuadina explică (pentru Angelsareclosetoyou):

Nu ma dau cu fond de ten!

| deniidenisa156 a răspuns:

Eu folosesc crema eritroacnol, am luat-o deja a doua oara si mie imi trec imediat si nici nu e scumpa, pana in 10 lei e o cutie galbena.