| Andreeutssaaaaaa a întrebat:

Vreau sa slabesc mult si repede! Dau funda pentru cele mai multe si rapide diete...

4 răspunsuri:
| Memecy a răspuns:

Simplu
1) multe lichide, mese echilibrate, dulciuri = sursa de energie mai bin cu happy
eu am facut asa nu am mancat nimic dupa ora 5-6 dar alegi ori 5 ori 6
3) daca ai lipsa de calciu si alte din astea clar nu fa prostii ca nu are rost sa dai pe la perfuzii
4 ) trebuie sa gandesti optimist ca slabesti si asa va fi happy
5) un sport ce iti place happy
bafta

| AnnaaLuvYa a răspuns:

Bună! Eu zic că dacă ești minoră și faci dietă poți leșina.În al doilea rând nu poți să slăbești mult și repede totul se face cu calm.Trebuie decât să faci sport și să te abții de la dulciuri! Eu fac asta de o săptămână și cresc constant un 1 cm și scad și jumătate de kilogram.Acum nu știu cum e la tine.Succes! O seară minunată!

| SMarius a răspuns:

Papusico,daca arati ca in poza, de ce vrei sa slabesti? :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Deci ai putea ca in fiecare dimineata si seara sa faci exercitii fizice timp de 3 luni si iti garantez ca vei slabi.Sau ai putea sa mananci in fiecare zi fructe si legume,sa iti organizezi mesele ca de exmeplu seara poti sa manaci ceva usor ca si salata, iar dimineata sa manaci tot asa ceva usor precum unt cu paine graham si ceai, dupa amiaza ai putea sa incerci carne cu o salata alaturi.Acum totul depinde si de tine.Nu iti recomand sa incerci tot felul de pastile si ceaiuri de slabire. Poti sa te duci la sala sa faci fitness.Ok deci sper ca te-am ajutat.kiss