| xcristix a întrebat:

Imi puteti da exemple de diete de 1000calorii? Eu stiu ca e mai sanatos cu diete de 1500-1800 de calorii dar vreau sa slabesc mai repede.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| FroddoLikesBlood a răspuns:

Dimineata:o cana de lapte cu cereale musli si fructe uscate.
La pranz:o supa de ori de varza sau de ceapa.Insa in alta zi la pranz poti manca si gratar de pui cu salata sau sa mananci doar orez simplu,e foarte important sa nu mananci carnea in combinatie cu cartof.

+Doua gustari intre mese tu alegi cand cum ar fi:un fruct(mar,portocala, kiwi)
Seara:O salata de varza cruda cu putin ulei de masline, nu foarte mult.
Si este important ca in cursul zilei sa bei 2 litri chiar 3 de apa,ajuta la slabire daca poti bea si cu lamaie,iesi afara,alearga, fa exercitii abdomene, flotari.

Si o sa vezi ca da rezultate! Bafta!