| Anxx a întrebat:

Vreau sa slabesc si as vrea o dieta care ati folosit-o voi si ma poate ajuta, mersi frumos :*

Răspuns Câştigător
| Piiink a răspuns:

Din cauza dietelor poti sa moriwinking ai vazut acum Teo Trandafir poate sa mora din cauza ca a tinut o dieta big grin nu te lua dp asta-i care scriu ca le gasesc p net shii poti sa morii dieta trebuie tinuta sub ssupravegherea doktoruluii si cea mai buna cale de a slabi e sa fakii gimnastik in fiecare seara big grin si sa mankii putin din toate nu sate saturii baftaawinking funda puppy dog eyes?

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu există dietă minune, ci învață să mănânci.
O alimentație echilibrată, săracă în calorii dar suficient cât să asigure toate necesare funcționării sănătoase a organismului cât și mișcarea fizică zilnică te pot ajuta să ai un corp frumos și tonifiat!
Pa, pa.