| sweetchocolate a întrebat:

Vreau sa stiu, daca as merge la modelling, am 14 ani, mi-ar afecta in vreun fel scoala? Eu invat foarte bine, si tata m-ar lasa sa merg doar cu conditia sa am timp de scoala.Adica sa nu imi ocupe prea mult timp, sa chiulesc de la scoala sau altceva.
Si am o intrebare, cum se procedeaza, stiu ca trebuie sa fac un curs, iar apoi, dupa cursul ala, ce urmeaza?

1 răspuns:
| PasTYluTzZa a răspuns:

O sa iti afecteze scoala normal pentru ca sedintele de modeling pot fi in orele de scoala, iar daca ai castiga poti merge in turnee si logic ca o sa te afecteze, si nu e o solutie sa chiulesti de la scoala big grin