| WhovianAnnie a întrebat:

Vreau sa stiu daca IMVU are virusi.Adica l-am instalat de 2-3 ori pana acum si nu mai puteam sa il dezinstalez. Va rog sa ma ajutati!
Funda!

Răspuns Câştigător
| SoranaCs a răspuns:

Imvu are virusi, dar in tip ce joci el descarc dupa net farte multe date care ingreuneaza dezinstlarea, asa am patit si eu i am astept 3 ore ca sa il pot dezinstala.P.s am jucat vreo 2 ani. funda?

1 răspuns:
| SicaSkillz a răspuns:

Nu cred ca are IMVU, doar daca ai descarcat programe ajutatoare pentru el. Oricum nu te sfatuiesc sa joci asemenea jocuri, sunt oribile si riscante. happy