| Dan_6508 a întrebat:

Vreau sa stiu daca pot sa ma transfer de la o clasa la alta in acelasi liceu.Si daca se poate sa o fac din al doilea semestru.Nu vreau sa va dati cu presupusu vreau sa raspunda cei care stiu sigur!

2 răspunsuri:
| oana_4978 a răspuns:

Logik ca poti face chestia asta. e o treaba de cateva minute, dar se poate sa trebuiasca sa dai diferente.de profil

| OmuVerde a răspuns:

Da, poti, dar trebuie sa ai un motiv bine intemeiat pe care sa il prezinti directorului sau dirigintelui. Succes! www.greenpeace.ro