| ZeWsSs a întrebat:

Vreau sa va cer parerea in legatura cu un lucru eu si cu inca un prieten vrem sa ne facem un site dar neam blocat la faptul cu noi facem chestia asta pentru a scoate ceva bani de aici...adica vrem sa investim si sa scoatem profit din acest site...intrebarea mea e ce ati vrea voi sa vedeti pe un astfel de site ca sa va placa, ast sugestiile voastre. MS dau funda

1 răspuns:
| exhibitii a răspuns:

Un site cu haine/diferite carti care nu se gasesc in Romania pe toate drumurile/comenzi de pe alte site-uri ( gen : http://www1.wholesale-dress.net/ )/ etc.