| costyn162 a întrebat:

Vreau sa va intreb care dintre voi a vazut filemele din seria High School Musical? Si daca v-a placut. Eu sunt un mare fan Zac Efron & Vanessa Hudjens si as dori cateva titluri de filme in care au aparut si ei...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Le'am vazut. Si mie imi plac.
Zac Efron a mai jucat in:
-17again (2009)
-HairSpray ( 2007 )
-The Derby Stallion ( 2005 )
-Summerland: Season 02; Summerland: Season 01 ( 2005 )
si o sa joace in
-Me & Orson Welles (2009,
-The Death and Life of Charlie St. Cloud (2010,

Vanessa Hudgens
-The Suite Life of Zack and Cody: Season 02 ( se difuzeaza acum pe \jetix, dar ea apare in partea a 2a )
-Echipa Thunderbirds (2004)
-Treisprezece(2002)
si o sa joace in
-Bandslam (2009 )
-Sucker Punch (2010)

Pa-pa!

5 răspunsuri:
| ioana181 a răspuns:

17 again si hairspray sunt cu zac.

| aisha01eu a răspuns:

Da si mie imi plac. Zac a mai aparut in 17 Again, unde e tot adolescent si este foarte simpatic.

| NomberOne a răspuns:

17 again si high school musical.atata stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie'mi plc de zac in 17 again:X si in hsm3.
hsm3 mi-a placut cel mai multhappy

| vanessa_7035 a răspuns:

Pai am vazut eu toate seriale HSM... dar cel mai mult mi-a placut ultima serie,, anul absolvirii,,. Sorry dar pe Vnaessa o urasc... tu ai vazut pozele goale cu ea de pe net? LOLX! mai e si,, vedeta,,(ea nu poate fii numita vedeta) disney! Ea are multi fani minori! Cum sa pozezi asa? si mai are si tupeul sa vina si sa zica ca pozele erau doar pentru Zac! (si eu am fost fana Vanessa)