| Ionut_2962 a întrebat:

Vreau sa va intreb pe cine apreciati voi cel mai mult, care este persoana care va inspira cel mai mult si care este un model de urmat in viata pentru tine.

Doar persoane cunoscute vedete sportivi etc.etc

Cel mai bun raspuns primeste Fundawinking

Răspuns Câştigător
| Andarock a răspuns:

Sa fiu sincera...in ziua de azi trebuie sa ai incredere numai in tine (si in parintii tai...normal whistling ).
Multe persoane cunoscute/persoane necunoscute noua aproape tot timpul se prefac pentru as implini un scop sau numai sa se foloseasca de noi.
La fel e si cu vedetele...La Tv sunt fragutze si amabile, dar in realitate nimeni nu stie cum se comporta ele cu adevarat.

Deci: Concluzie: Eu sa fiu sincera o admiram (si o mai admir putin) pe Shakira (deoarece e talentata si sincera la emisiunile Tv.).

Cam asa vad au situatia: Unele persoane nu merita si fie admirate, dar unele chiar trebuie (de ex. Michel Jackson 70 % din profitul pe care il facea cu vanzarile albumelor sale, banii care ii strangea le dadea copiilor saraci si orfanilor. Acesta este un model in ziua de azi! Nu cum zic toti ca Miley Cyrus si Lady Gaga is modelele perfecte ale tinerilor din ziua de azi!)...

2 răspunsuri:
| onlyketoops a răspuns:

2pac Respect!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca ar fi din viata mea...persoana aceea ar fi iubita varului meu pe care o ador:X

dar ca vedetathinking

e Teresa din telenovela Teresa, actrita Angelique Boyer

dar cel mai mult ma inspira personajul ei, Teresa, e foarte ambitioasa si stie cum sa obtina tot ce`si doreste big grin

:X:X:X