| JoHnNy1636 a întrebat:

Vreau si eu cateva (mai multe) sugestii despre un cadou pentru o fata de 15 ani, de aniversarea ei, sunt baiat si vreau. daca are cineva idei mai originale, funny. chestii, sa vorbeasca aici sau sa taca pe vecie. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| MădălinaDinu a răspuns:

Ai putea să tragi la xerox o fotografie cu voi pe un tricou, un tablou (dinăla micuț), pe o cană sau pe un ursuleț ( se fac aceste chestii în multe orașe și nu costă mult; sau să-i faci o surpiză, gen să-i fac un afiș cu scris foarte mare „la mulți ani„ ( și ce mai vrei tu) și să o conduci în acel loc unde îl vei agăța. De chestii materiale aș zice niște brătări, cercei sau inele ( normale nu dinalea costisitoare). sau un ursuleț mare, ceva sempli, până la urmă gestul contează. Mult succes:3!

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Ideile sunt sau nu originale, ele nu pot fi "mai originale", iar un cadou, nu o atentie, tine si de bugetul tau, dar trebuie sa tii cont si de placerile ei. Trebuie totusi sa recunosti ca expresia ta "sa taca pe vecie" este cel putin o idee prost inspirata, si nici macar nu este "mai originala". O seara buna!