| ćůρĸåćåĸę a întrebat:

Vreau si eu chestii dragute pentru zodia gemenilove struckVa roggpuppy dog eyes >Mersii; d

4 răspunsuri:
| ćůρĸåćåĸę explică:

Gen:In trei persoane sa nu ai incredere niciodata - Berbec, Sagetator, Pesti- ei sunt egoisti. Pe trei oameni sa nu-i ranesti niciodata- Taur, Rac, Capricorn- ei sunt sinceri si cauta dragostea adevarata. Trei oameni nu-i lasa niciodata sa plece din viata ta- Fecioara, Balanta, Scorpion- ei pot pastra tainele tale si sa vada lacrimile. Trei oameni nu-i pierde niciodata- Leu, Gemeni, Varsator.- Ei sunt prieteni adevarati!
Afiseaza pe peretele tau si scrie zodia ta: Gemeni blushing; x!

| Sparkly a răspuns:

Cum adica "chestii dragute"? big grin

| Ilincaaaa a răspuns:

La ce te referi cand spui chestii dragute?happy