| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi fac prietenul sa ma urasca! ce sa fac? P. S: Nu vreau sa aud chestii gen : spune-i ca esti cu altcinevalaughing. Va roggpuppy dog eyes ce sa ii zic?

4 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Înjură-l, fă-l de râs în faţa prietenilor, scobeşte-te în nas când te plimbi cu el, fă pe mofturoasa, dă-te la prietenii lui şi vorbeşte piţigăiat.

P.S: Te poţi despărţi de el şi frumos. Nu trebuie să-l faci să te urască.

| Alllllexandra a răspuns:

Dc sa-ti faci prietenul sa te urasca?laughingnu te inteleg

| naria a răspuns:

Poti sa te comporti exact cum nu ii place lui! De ex daca stii ca lui nu ii plac fitoasele, poti sa faci fite, sau daca el iubeste animalele, tu sa aduci argumente imortiva lor ( microbi, par, alergii etc.)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca o are mica happy.