| divyanka_7923 a întrebat:

Vreau si eu conturi si parole la lady popular.Dau fundita :*

2 răspunsuri:
| andreeafrumoasa a răspuns:

Crezi ca o sa-ti zica cineva fetito? Nu vreau sa ma iau la certa,dar nu o sa iti zica nimeni! fa-ti si tu cont si atat tot,adica tu ne insulti, ce am muncit noi pe conturi, sa iti datoram tie! niciodata nu voi face asta! Da-mi un cod de webkinz si iti dau contul!

| liilii a răspuns:

Am eu unul:numele de utilizator[Sore32]si parola[Lalaband]sa stii ca merge ca ma jucam eu pe el dar nu mai vreau sa stii. Poti sa te joci tu pe el!