| bLoNnNda a întrebat:

Vreau si eu denumiri de facultate pentru facebooklaughing am vazut ca se poarta facultati de astea la misto. "facultatea de fite" asta am vazut-o la unarolling on the floor mersilaughing:*

Răspuns Câştigător
| Dropsyyy a răspuns:

laughing Ce aveti cu ea? Daca asa vrea sa-si punalaughing Eu zic... Facultatea de aur; de cristale; de culori; de zapadaalaughing; de copii; de flori; de iubire laughing Sper ca te-am ajutat. ByE-byE!

| bLoNnNda explică (pentru Dropsyyy):

Aleluia un raspuns normal rolling eyes mersi:*

| Dropsyyy a răspuns (pentru bLoNnNda):

Cu placere:*

6 răspunsuri:
| KorpiklaaniV a răspuns:

Facebook-ul este pentru a pune date reale, nu "facultatea de inculti "!
Pa, pa.

| bLoNnNda explică (pentru KorpiklaaniV):

Inculta e matawinking vezi k eu nu m-am legat de tine asa ca jetwinking nu am specifiat nicaieri ca as vrea sa-mi punwinking pur si simplu vreau sa stiu ce se mai "poarta" nu stiu ce te bagi aiurea sincerwinking

| kurinkita a răspuns:

Denumiri de genul "facultatea de fite" & co nu sunt denumiri "misto" de facultati pentru facebook ci chestii facute de cei cu probleme la nivel mintal.

| bLoNnNda explică (pentru kurinkita):

"la misto" am zis. citeste bine inaintewinking