| aroteo a întrebat:

Buna,vreau sa dau la facultatea de cinematografie, dar admiterea e in toamna.Este posibil sa dau la o facultate in vara si daca intru la cinematografie sa ma retrag si daca nu, ce alte facultati mai au in toamna inscrieri?

1 răspuns:
| Bondarel99 a răspuns:

Da, te poți retrage de la o facultate chiar și dacă te-ai înmatriculat.
In toamna se găsesc locuri la aproape toate facultățile private și la cele de stat la cele la care rămân locuri libere cum ar fi ingineria, poate ASE.