| pitikaaaa a întrebat:

Vreau si eu id`ul lui Aleksei care a fost la "comanda la mine".:X

Id`ul il vreau si a lu` Bogdan de saptamana trecuta daca se poate dau fundix pentru unu` din ele [si pentru amandoua]:X

8 răspunsuri:
| pitikaaaa explică:

@anonim sunt din constanta vreau doar sa-l cunosc draga mea... da:-J ce sa-ti cer daca vorbesti fara creier

| Douapunccteunics a răspuns:

Bogdan - dilydinct
Aleksey-alekksutz
Fundabatting eyelashes?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il am care il vrea sa-mi de-a add: deutza_baa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Offff mama sunteti innebunite dupa el... dar v-ati gandit daca aveti vreo sansa cu el?laughing va zic ca nu, baiatul este luat de 4 luni, are iubitik, imi pare rau pentru voi girls, poate o sa aveti vreo sansa in alta viata, deoarece acum nu este posibil, este al mheulove struck, spre dezamagirea voastrahee hee... app si de id-ul lui puteti face greu rost, deoarece are mai multelaughing, hai nu fiti suparate, si ma scuzati daca v-am spulberat viselestraight face rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Offff mama sunteti innebunite dupa el... dar v-ati gandit daca aveti vreo sansa cu el? va zic ca nu, baiatul este luat de 4 luni, are iubitik, imi pare rau pentru voi girls, poate o sa aveti vreo sansa in alta viata, deoarece acum nu este posibil, este al mheu, spre dezamagirea voastra... app si de id-ul lui puteti face greu rost, deoarece are mai multe, hai nu fiti suparate, si ma scuzati daca v-am spulberat visele " wtf? nu am prietena de 4 luni laughing omg d unde iesiti ****?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Id-ul lui este thehousterkidd sau alekksutz big grin

| dianadiana_2330 a răspuns:

Hey. Daca faci rost de id`u lui alecksei mi`l dai si mie te rog?big grin promit ca ma revansezbig grin