| 123098lolol a întrebat:

Vreau si eu idei de id-uri
nu neaparat trebuie sa fie legate de nume...
numele meu e loredana cristina dk va vine o idee cu el

3 răspunsuri:
| denysa a răspuns:

Crissa_dulcika, sweet_bo0mbo0nika, criss93 sau ce nr vrei tu, beb3lusha_loryy, bby_love_crissa, cristinutsa_micutsa, you_and_me, love_you_bebe, lory_your_angel, nu_am_nume, fara_idei, inima_pierduta, babby_love... fundita ceva?batting eyelashes

| Ade a răspuns:

Lore_love sau pustuaica_rea1 sau lore. dana sau crisade11 sau cristina. lore. dana sau cristina_love sau dana_love. Fundita?

| dulkika a răspuns:

Dedeeyutza_...si ce numar doresti tu. Sper ca te-am putut ajuta.