| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu idei pentru tema la englezabig grin...trb sa scriu despre un incident, unde eram, ce faceam, ce se intamplase...etc.

Răspuns Câştigător
| Mhjua a răspuns:

Si eu avut ceva de genu de *** la eng despre cum am vazut eu un extraterstrulaughing
poti scrie despre:o nunta, o inmormantarre, extraterestru, un film vazut la cinema, cumparaturilaughing si te'a atatcat una ca ai luat ultima pereche de blugilaughing)) etclaughing.hee hee

Funda|?

1 răspuns:
| Cuțu2 a răspuns:

Camera secretelor. Ai găsit o camera wow în bibliotecă scolii