| lovin a întrebat:

Vreau si eu niste filme cu Tupac, Notorious, Snoop Dog etc... despre viata lor de mici si pana astazi. cum erau inainte si cum au ajuns mari... intelegeti voi ceva in genu cum e filmul The Notorious Big big grin

4 răspunsuri:
| ceco a răspuns:

50 cent -Get rich or die tryin'
The Game -the game belly 2 millionaire boyz club
Eminem - 8 Mile

| ceco a răspuns:

Am revenit pentru ca am mai gasit cateva
Cradle 2 the Grave (DMX)
Deliver Us from Eva (LL Cool J)
Bones (Snoop Dogg)
State Property 1 si 2 (Beanie Sigel, Memphis Bleek, Dame Dash, Jay-Z, Amil)
Above the Rim (Tupac)
New Jack City (Ice-T, Snipes)
Poetic Justice (Tupac)

| adryanna_3884 a răspuns:

Buna nu stiu daca gasesti usor asa ceva. dar un film cu snoop dog este "bones". cam aiurea filmu dar mere

| aleix a răspuns:

Tupac resurrection.Nu stiu daca l-ai vazut dar... oricum. sper sa iti placa.