| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu niste filme horror cu fantomehappy Scuze categoria big grin FUNDOI:*

Răspuns Câştigător
| george_3250 a răspuns:

Poi ti-as recomanda:Misterul gemenilor, 13 ghosts, the crudge si mama.Acestea mi-au placut cel mai mult.Succesc la vizionat sper sa nu ai cosmaruri.

| AnabellaXD a răspuns (pentru george_3250):

Am vazutsi eu The Unborn e bestial

| TheCreepyThing a răspuns (pentru george_3250):

Filmele pe care le-ai recomandat sunt chiar foarte bune dar al trei-lea "the crudge" e de fapt The Grudge happy

6 răspunsuri:
| Wut a răspuns:

Băi, Grave Encounters e cel mai tare, degeaba.

| AlinaOneDirection a răspuns:

Incearca Paranormal Activity.

| ƘЭлT a răspuns:

Uita-te la fenomene stranii laughing)Serios ti se face fricawinking

| ionela2011 a răspuns:

House of wax