| thepowerofmusic a întrebat:

Vreau si eu niste melodii cunoscute in franceza...si sa aiba versuri de dragoste, dor,, sau iubire imposibila.Multumesc.fundawinking

Răspuns Câştigător
| thepowerofmusic explică (pentru Floreenofficial):

Merci.Da, stiu de Celine Dion si Lara Fabianlove struck.dar vroiam sa mai ascult si altceva dar acum sunt lipsita de inspiratie.inca o data multumesc>big grin

| Floreenofficial a răspuns (pentru thepowerofmusic):

Poti sa scrii si pe youtube "collection french songs", best french songs etc.Multumesc pentru fundita, iti doresc un weekend minunat! :*