| AxxyAlexandra a întrebat:

Buna TPUhappy
Vreau si eu statusuri mai speciale de dragoste sau prieteniehappy
Si niste melodii de dragoste(orice gen nu conteaza) dar sa aiba versuri frumoase:X
Multumesc mult.
Bineinteles dau funda si voturibig grin

Răspuns Câştigător
| aalwayss a răspuns:

Melodii de dragOste : Jayoh feat Alexya - te vreau inapoi

Marco feat Pablo & AnnA - Asa A Fost Odata

El nino - Pentru ca meriti

Chriss feat. Allexandra - Strig Spre Tine

Chriss (JustUs) - Hai Zambeste Cu Mine (feat. Pablo)

Chriss feat. Allexandra - Poezie Despre...

JustUs - More Than Friends

JustUs - Cat Canta Muzica

Acustic & Expresiv - Ganduri Spuse

Chriss feat. Allexandra - Ultimu' vers

Chriss (JustUs) - O Poza cu Noi

JustUs - Intr'o Zi

JustUs -te tin aproape

JustUs - Doi copii

Statusuri---> :

incearca sa induri tradarea prietenilor ipocriti, incearca sa vezi ceea ce este cu adevarat frumos si sa incerci s lasi in urma ta o lume un pic mai buna

vorbele nu isi au rostul acum, o sa vina si randul tau

Am prieteni ft multi, care-mi sunt dusmani tacuti! Cine e destept sa-nvete, prietenii au multe fete!

Sunt inofensiva, dar gandul meu e criminal!

Prietenia este un ocean pe care multi ar vrea sa-l traverseze, insa majoritatea se inneaca inainte de a ajunge la celalat mal

Fi intodeauna cine esti si daca acest lucru nu e de ajuns pentru cineva, acel cineva nu e de ajuns pentru tine

Si când crezi ca nimic nu-si mai are rostul, apare cineva si schimba totul!

Si n-am uitat, cat am plans de fapt, cat am regretat, am realizat ca tot ce-i bine nu tine mereu cu tine, retine, dar nu uita ca intr-un final orice rau e ucis de`un bine!

Viata e roz numai daca ai o carioca buna!

Nu ma intereseaza ce crezi despre mine ...Inainte sa spui ceva, Uita`te la tine!

A fost greu si stiu ca am avut dreptate cand voi m`ati criticat! am tinut capul sus si am mers mai departe.

cand plangi nimeni nu`ti vede lacrima, de multe ori cand esti trist nimeni nu-ti simte durerea, de multe ori cand razi nimeni nu se uita la zambetul tau.In schimb cand gresesti toata lumea te vede.

Uneori ai nevoie d un prieten sa iti spuna acele cuvinte magice " Nu plange! Capul sus sunt alaturi de tine! Dar nu exista acel prietenTe ridici singur si pleci!

Vrei bani? Banii n-o sa cada din cer! Vrei prieteni? Invata sa vorbesti sincer! Vrei respect? Invata sa respecti, sa oferi! Trebuie sa meriti tot ce ai! Sa castigi nu sa ceri!

sunt doar o fata cat se poate de obisnuita :X care nu are absolut nimic special, Are zile in care parul ii sta ca naiba, si zile in care arata extraordinar :X

Când viata iti da o mie de motive pentru a plânge, demonstreaza ca ai o Mie si Una de motive pentru a zâmbi:X

Nu mai iert minciuni, nu mai cred in cuvinte si privesc doar inainte.

Nu stau in atentia ta Ca are cine sa ma bage in seama! Paharele sus Sampania sa curga Respect pentru fetele Care Au stiut sa faca Fraierii sa planga!

Parfumul meu in bluza ta sh stilul meu in mintea ta, vei cauta PRIVIREA MEA in fiecare EA din viata ta :X:X

Vrei sa ma schimbi? Schimba`te tu primul, Tu esti doar personajul, Eu fac tot filmul

poate nu'ti par fata cuminte, sau poate ca da, insa aparentele inseala, inainte de a ma "eticheta", gandeste'te bine sa nu faci vreo greseala...

Inca am suflet de copil care refuza sa creasca, Mi-e egal cu 0 tot ce spune lumea asta proasta

majoritatea cred ca am numai impresii in cap, mi s`au intamplat prea multe in viata asta de rahat, si nimeni nu a fost langa mine atunci cand am avut nevoie.

Sper ca ti-am fost de ajutor.
Funditzsa?

3 răspunsuri:
| Loka a răspuns:

Cine.
te-ar iubii asa ca minee
cinee.
ar muri de dorul tau
cine
ar veni pe jos la tine
cat.cat a fi drumul de greu
Ai 25 de secunde ca sa-mi trimiti un sms din care au mai ramas 15... daca nu-mi trimeti in urmatoarele 10 secunde din care au mai ramas 5 imi datorezi o noapte de dragoste.

" Te iubesc si te v-oi iubii mereu, esti sufletul din mine, esti viata mea si sper ca mereu sa fie asa…… "
" A B C D E F G H I J K L M. mi-e dor de tine! "
Numai langa tine viata mea e roz…. TE IUBESC! "
Oricate necazuri atrag la mine, peste toate trec daca te am pe tine. Tu esti viata mea.Langa tine uit de necazurile toate. Tu imi dai putere sa merg mai departe!
Dumnezeu a creat niste ingerasi si i-a pus sa se joace, dar unul era asa de dulce si de dragut incat ceilalti l-au aruncat pe pamant. Ups!? Te-ai lovit?

" Te iubesc ca pe propria-mi viata! Stii de ce?! Pentru ca tu esti viata mea…. "

Vreau sa stii ca oricând vei avea, Un loc mic dar mare în inimea mea, Vreau odata sa te sarut în zori de zi, Si azi si mâine si în fiecare zi, Poate si mort am sa mai sper, Sa te gasesc acolo sus în cer

4. Cat de MULT te iubesc … nu vei sti NICIODATA… ai patruns in inima mea fara sa-mi dau seama …astept sa vina ziua aceea cand totul va fi asa cum ne doream…
5.
6.
7. Stand in noapte imi ascult bataile inimii, rascolesc adancul mintii, parca aud niste soapte.Ale cui sunt oare? Ale cui pot fi?…Vin de unde dragostea rasare, din adancul inimii.Acolo de voi cauta, pe tine te voi gasi, unde-mi trimiti dragostea, cel mai frumos lucru pe care l-as putea simtii…Privirea ta ma face sa zambesc, atingerea ta ma face sa ma topesc, sarurul tau ma face sa plutesc, tu ma faci sa te iubesc…De unde stiu ca te iubesc? Cand cu tine sunt simt ca triesc!…
8.

Pe o banca cristalina Un catel in pijama Iti canta la mandolina: "TE IUBESC NU MA UITA!"
Prietenia este un ocean
pe care multi vor sa il treaca
dar pan` la malul celalalt
majoritatea se ineaca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La formatia HIM vei gasi cate melodii de dragoste doresti

| Anaalex520 a răspuns:

Nu plange ca s-a terminat ci zambeste ca te-ai scapat!

In dragoste, sa nu faci din durerea altuia fericirea ta…

hmmm. ai parfumul meu in bluza ta, si stilul meu in mintea ta,vei cauta privirea mea in fiecare EA din viata taoh go on…

M`ai vanduth`cand ai avut`Ocazia` Io`NU te vand`. te dau degeaba

Imi place vrajeala ta.dar sa nu intelegi gresit. daca ti-am zambit nu inseamna ca m-ai prostit."

Nu mai e Ea! Fetita ce tacea! Astazi iti spun PA,ieri poate imi pasa.

Te uiti la ea,dar ma vezi pe mine o atingi pe ea, dar ma simti pe mine ma vrei pe mine, dar te multumesti cu ea niciuna ca mine, 1000 ca ea!

Elegant, dar ce e dincolo de fata asta, stiu doar cei pe care i'am facut sa planga'n viata asta.

VEZI AICI http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-2016.html