| gatita a întrebat:

Vreau si eu niste mesaje frumoase pentru iubi big grin Dar nu cu prea multe dulcegarii...

1 răspuns:
| Mikaela a răspuns:

Ai grija de zambetul tau
De buzele tale
De sufletul meu
Ai grija de inima mea
Ai grija de noi
Si de dragostea noastra

M-ai invatat sa te iubesc atunci cand pierdusem orice speranta.esti langa mine zi de zi, esti in sufletul meu clipa de clipa si nu stiu cui sa-i multumesc pentru implinirea din viata mea.TIE, IUBITUL MEU DRAG!
Vreau sa stii ca te iubesc, asa ca o femeie, uneori geloasa, obosita, vesela, tandra, cu pasiune. dar cu ADEVARAT.

În loc de iubiri
Primesc doar dezamăgiri
În loc de fericire
Primesc doar lacrimi de iubire

Totul a inceput cu o singura privire. A fost dragoste la prima vedere. De la prima intalnire, am simtit ca vreau mai mult. Primul sarut a fost cel mai frumos lucru. Au venit altele si mai frumoase. Vorbe dulci si frumoase tu imi spuneai. Ma alintai numai cum tu stiai. A fost ceva sclipitor de frumos.Anii treceau. iubirea noastra e si acum ca-n prima zi. Ne iubim si ne respectam mult.

ATENTIE.A EVADAT UN PUPIK DE LA MINE DAI UN BIP CIND AJUNGE LA TINE E CAM AGRESIV SI A FOST COMAMDAT SATI MUSTE BUZELE ASA CA AI GRIJA

Un Inger din cer a cazut spre tine si a spus iubeste cu adevarat nu lasa iubirea sa se scufunda TE IUBESC si daca tu nu ma iubesti sa stii ca nu voi putea sa te uit vreodata

pe malul marii ascult soapte tarzii,povestea nostra scrisa cu litere aurii; de pe nisipul umed sterg urmele de dor si in adancu-mi sper sa nu ma uiti usor:sa-ti amintesti de mine ca de o scoik alba, ca de un sarut furat la tarm de marea neagra, caci eu iti jur ca-n veci nu voi uita lumina; rasaritul din privirea ta
Sper ca iti place!happy