| DanaX a întrebat:

Vreau si eu niste nume frumoase de fete in engleza happy! Multumesc.

5 răspunsuri:
| DarQueen a răspuns:

Abby, Sandra, Amanda, Anette, Jackie, Lisa, Sarah, etc. happy

| Pisiiii a răspuns:

Caroline,Katherine,Sutton,Emma,Brigite,Serena,Blair,Selena,Melanie,Betty,Vanessa,Miley,Cassie,Claire,Hanna,Emily,Spencer,Aria,Alison,Mandy,Lily,Madison,Sephora,Haley,Brooke,Hilary,Lisa,Helen.

| Roar a răspuns:

Emma, Melanie, Madison, Ophelia, Kimberly, Jessie, Katie, Katy, Lucy, Cindy, Megan, Zoey, Renee, Gabrielle, Charlote, Cleo, Elizabeth, Jade, Gerthrude, Candace, Isabella, Samantha.

| EkaBuBu a răspuns:

Astea le-am scos de la mine:
1. Abigail(Ebigheil) sau Eby
2.Brigite(Brigit)
3.Saylor(Sailor)
4.Scayler(Scailar)
5.Lucy(Lusi)
6.Missie(Misi)
7.Sisie(Sisi)
8.Allyson(Alison)
9.Catlin(cheitlin)
Mai gasesti si aici http://www.qbebe.ro/utile/nume_copii/dupa_origine--nume_englezesti
Funda? plzz!

| AndiNyctophilia a răspuns:

Kelly, Keira, Chloe, Emily, lilly, Hellen, Sephora, Emmahappy