| Cairo a întrebat:

Vreau si eu niste nume frumoase pentru fete pentru cs. funda

11 răspunsuri:
| ÐÿÅ a răspuns:

Dulcica
Dulcik`
Dragutzza
Bebelusha
Iubita ta
Te iubetzk~
Ea e
Sweet_me
Pinky_girl
GRL~
Girlll

| STR1K3R a răspuns:

In primul rand bv ca joci cs laughing
uite un server iasi.cs1.ro ma gasesti sub numele de! DANGER! GLONTzzz
uite niste nume de cs:
*pinky*
^you^ d! 3
multe altele daca adaugi idlaughing
cristylandworldofmy@yahoo.com

| ada2203 a răspuns:

Mie imi plac foarte mult Arianna, Karina, Jessica, Ofelia, Tamara, Ruth...

| Cairo explică (pentru ada2203):

Nume pentru cs.dar nu Prenume de fete...ca asa puteam sa imi pun numele meu...

| jessicaaaaaaaa a răspuns:

Tamara,Raluca,Cristina,Andreea,Costina,Madalina,Jessica,Emma,Crina,Laura,Catalina,rebeca,etc

| ANA_1141 a răspuns:

Lorena,Loredana,Ioana,Maria,Aniela,Georgiana,Amalia,Nicoleta,Elena,Alexandra,Denisa,Raluca,Rebeca,tefania,Valentina...

| CapșunicaxD a răspuns:

Vanessa,Alice,Beatrice,Maya,Casiana.

| Alex_SagGz_1994 a răspuns:

*Cherry* *DeNNissa astea doua funda :"D?

| Alex_SagGz_1994 a răspuns:

*Cherry* *DeNNisa" Funa?laughing)

| Alex_SagGz_1994 a răspuns:

*Cherry* *Denni

| Mysecretlove a răspuns:

Karina, Iulia, Roxana, Sorana, Ingrid, Teodora, Andreea, Diana, Ana-Maria, Irina, Bianca, Alina, Monica, Alexia, Cristina