| sweetgirl_1922 a întrebat:

Vreau si eu niste pareri.big grin. Un baiat m-a prins de fund laughing din senin oare ce are in cap thinkingrolling on the floor

8 răspunsuri:
| HBK a răspuns:

Nimic serios, din joaca, din gluma mai face si asa. Daca baiatul e fustangiu, ce sa-i ceri.

| madagascar a răspuns:

Acel baiat este foarte nesimtit si nu stie sa se poarte cu o fata, daca nu l-ai plesnit mare greseala ai facut. o sa i se urce la cap.

| andreii2 a răspuns:

Daca aveti mai putin de 14 ani amandoi, e un gest in gluma, cred. Daca are mai mut de 15 ani are probleme baiatullaughing

| pypa007 a răspuns:

Sa vada daca fundu tau e tare sau moale rolling on the floorrolling on the floor

| alexaalexandra a răspuns:

Asa imi fac si mie baietii din clasa.
nu`ti face iluzii ca nu vrea nimic cu tinelaughing)
oh go on

| purplexfusion a răspuns:

Apoi la noi la scoala se intampla zilnic...astia de a6asigh ce sa le faci? acum sunt la varsta cand le clocotesc hormonii in bucilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nesimtit...categorik n-are nimic. se intampla frecvent dar daca nu-i bagi in seama si mai aplici cate o palma. e foarte okhee hee eu stiu acum...parerea mea big grin

| deeutzar a răspuns:

Eu cred ca are gargauni la creier laughing.