| anonim_4396 a întrebat:

Cum e cel mai corect sa reactione cand un baiat imi pune mana pe fund? Vreau pareri

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Buna Andreea. Depinde. Daca este iubitul tau de foarte mult timp si daca nu a mai facut asa ceva pana acum atunci poti sa-l rogi frumos sa inceteze daca nu iti face placere dar daca nu il placi si daca nici macar nu sunteti cat de cat apropiati atunci da-i o palma, chiar doua ca sa vada ca tu nu esti acel gen de fata usuratica ce ii permite un astfel de comportament.
Succes!

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu exista "un mod de a reactiona" daca-ti place ai putea sa-l lasi dar o sa-ti iei porecla de usuratica. Cel mai ok ar fi sa te rastesti la el sa-l numesti nesimtit si sa-i zici sa te lase in pace.

| William a răspuns:

Daca iti place il lasi, daca nu iti place ii zici sa te lase in pace ca nu il suporti.