| adela2012 a întrebat:

Vreau si eu niste poze cu mesaje frumoase pe ele pentru ziua unei prietene. Poate sa fie si in engleza, nu conteaza. Dar nu urari sau felicitari, ci mesaje de viata, gen: "Tu esti speciala, o luptatoare" etc. Nu stiu, nu prea am idei laughing))

1 răspuns:
| venusdoom a răspuns:

Chestie mai de efect si mai putin clasica : cauta citate pe tematici potrivite pentru fiinta care le primeste. ( motivationale, iubire, prietenie, alea, alea)