| Alessabhuaa a întrebat:

Vreau si eu niste status de indiferenta
Cele mai bune sa castige
Ofer Funda

1 răspuns:
| DanielaGabriela a răspuns:

Mai repede, mai des. Fara texte d`alea cu subinteles!happy

Satula de minciuni si de vorbe goale, cum ar zice Caragiale "Intzelegi matale?"

Un "te iubesc" afisat pe un ecran electronic nu ma impresioneaza cu nimic.

Am invatat ca nu pot rupe o pagina din viata mea, dar pot arunca toata cartea la gunoi.happy

Mă uit la el, nici măcar nu îmi pasă... poate totul ar fi fost altfel dacă ar fi ştiut să iubească!

Îți dau un singur mesaj de adio plin de bucurie, și-ți doresc să ai parte de tot ce mi-ai făcut tu mie.

În viaţa mea intră cine vrea, stă cine poate şi rămâne cine merităwinking

Iti pot jura ca Te iubesc, e clar, se vede. Dar iti pot demonstra ca`ntr-o secunda ma poti pierde.

O fata este cu adevarat ranita, atunci cand incepe sa te ignore!

Am ajuns la faza în care nu mai dau 2 bani pe băieți. Majoritatea sunt niște fraieri care se cred deștepți. oh go on

Cand ai lasat`o plangea ca proasta dupa tine, acum plang altii dupa ea, a invatat sa profite binehee hee

Ce daca nu ma vezi ma auzi.
Nu mai plange nu te acuz.
Nu-i nimic nu avea cum sa tina.
Poti sa stai linistit nu esti tu de vina.

Prea multe amagiri turnate in pahare, mult prea multe vorbe dure si semne de exclamare. Sincer acum nu-mi pare rau ca te-am vazut si fara masca, nu exista "scuza-ma" in cazul tau asa ca lasa!oh go on

Chiar si cea mai indragostita fata se satura sa mute muntii din loc, pentru un baiat care nu muta nicio piatra pentru ea.

Acum cauţi melodii care să'ţi amintească de noi, Îţi pare rău, şi mie, da nu te mai vreau înapoi.

Acum ar trebui sa stii mai clar ce vrei.El are de pierdut, tu esti OK.

Am ajuns la concluzia ca "Ce mai conteaza?" Si-n ultima faza, mi se rupe de tot ce urmeaza! \: d/

Aşa sunt eu, aşa voi fi în orice zi. Fac tot ce-mi trece prin cap şi nu mă plictisesc, sunt optimistă şi zâmbesc

Tot ce am pentru tine o sa arunc la gunoi, de acum, pentru mine, nu mai exista NOI!

Ști cum e vorba aia!? Să mai schimbi aeru', să mai schimbi și fraieru'! laughing

Şi ce? Crezi că dacă nu mai suntem împreună o să mă omor? Nu, baby. Vreau să îţi vezi prinţesa cu un prinţ încântător.♥

E timpul pentru distracţii şi aventură. Am căştile-n urechi, degeaba dai din gură!

Sper sa iti placa happy