| cozan a întrebat:

Vreau niste status de indiferentahappy

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
http://statusuri.sms-mesaje.net/category/statusuri-adolescenti
Statusuri din absolut ORICE categorie doresti. LE gasesti in dreapta.
O zi buna!

| inesa_4773 a răspuns:

In continuare crezi ca totu` iti apartine [ ] Poti sa ai orice dar nu si pe mine [ ] –":->:-p

| inesa_4773 a răspuns:

1.Gandeste-te la mine ca la ceva ce ai avut, Ceva ce insa n-ai pierdut; dar a trecut, Pentru ca inapoi nu mai vin. Nu merge! 2, Va Veni O Zi Cand Tu Imi Vei Spune." Eu Sunt Ptr tine, Nu Ptr Alta!" Cu Lacrimi In Ochi Iti Voi sopti. "Ai Fost Ptr Mine, Acum Fii Ptr Alta! 3. Ceea ce crezi tu Conteaza prea putin pentru mine oricum fac tot ce imi vine Nu urmaresc chiar sa va displac Dar refuz sa va fac pe plac. 4. poti sa tipi ca nu te aud poti s plangi ca nu te vad poti sa pleci ca nu t caut poti sa faci c vrei ca nu`mi mai pasa 5. Poate ca ai vrea sa mai fii langa mine cum erai candva Dar fierbe tot sangele in tine cand stii ca imi vad de viata mea 6.Adu-ti aminte ce greu iti este sa te schimbi pe tine insuti si vei intelege atunci cate sanse ai cand incerci sa-i schimbi pe ceilalti. 7Prietenii adevarati tin la tine Si sunt langa tine si la rau si la bine Nu te barfesc pe la spate Ci te ajuta chiar in toate 8.majoritatea cred ca am numai impresii in cap, mi s`au intamplat prea multe in viata asta de rahat, si nimeni nu a fost langa mine atunci cand am avut nevoie 9.si poti sa tipi,ca nu te aud,si poti sa plangi, ca nu te vad, si poti sa pleci, ca nu te caut, si poti sa mori, ca nu imi pasa!
10. Vrei bani? Banii n-o sa cada din cer! Vrei prieteni? Invata sa vorbesti sincer! Vrei respect? Invata sa respecti, sa oferi! Trebuie sa meriti tot ce ai! Sa castigi nu sa ceri!

| Wøodenpints a răspuns:

Vrei să vadă lumea că ţie nu-ţi pasă nu? Adică, eşti atât de indiferenţă încât ai cerut pe net nişte statusuri care să arate cât de indiferentă eşti tu.
Doar eu văd ironia prostească din logica ta?