| aaa_1934 a întrebat:

Vreau si eu niste status`uri pentru iubitul meu, ceva de genul: Dragoste si iubire, doar atat e in sufletul meu, si sunt numai pentru tine!:X funda:X:X:X

Răspuns Câştigător
| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Un ideal ireal, eram nimic pan-acum ceva vreme. Cu tine tot ce-i ireal am uitat ce vrea sa-nsemne

Eu si tu... suntem perfecti intr-un cadru imperfect love struck

Dac-ar fi ceva pe lume pentru care as muri nu as sta deloc pe ganduri stiu ca ochii tai ar fi... Ochii tai ii confund mereu cu marea, ma inec in ei... ei imi spun ce vrei love struck

Ai incredere. Oricati baieti ar fi in jurul meu niciunul nu-i ca tine.

E pentru tine, pentru tine... ti-am mai spus ce e facut sa tina, tine

Unii imi zic sa renuntz, altii sa lupt pentru tine. Si o sa lupt pana la capat, sper sa o fac bine

Nu-ti dau nici luna si nici cerul ca-i prea inalt. Da-ti dau zarul meu desi stiu ca doar tu il ai pe celalalt

Daca iti plac poti sa-mi dai funditahappy. Oricum nu pentru asta ti-am raspunsoh go on