| aaa_1934 a întrebat:

Vreau si eu niste status`uri pentru iubitul meu, ceva de genul: Dragoste si iubire, doar atat e in sufletul meu, si sunt numai pentru tine!:X funda:X:X

2 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Poate că nu mă pricep la cuvinte, mă încurc în fraze, uit ce vreau să spun când sunt în preajma ta. Poate că nu-ţi pot spune cât şi de ce anume te iubesc, nici măcar eu nu ştiu, un singur lucru îţi pot spune.Inima mea nu va înceta să bată pentru tine, te voi iubi mereu. Tu eşti jumătatea mea de suflet ce mă completează în fiecare secundă, asta-i tot ce simt, trup şi suflet doar a ta... Sper că ţi-am fost de ajutor.