| Eumembru a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri cat mai frumoase ..de toate felurile, dar fara site-uri... cele care imi plac primesc funda

1 răspuns:
| ColdBlooded a răspuns:

Si acum te rog sa asculti chitara
Iti canta tie si vrea sa-ti spuna
Ca poti glumi intr-o iubire
dar nu iubi in gluma:X ( by me )
-----------------------------------------

Au trecut problemele au trecut anii grei, acum am prieteni si fericirea mea vine cu ei
---------------------------------------------------

Un prieten adevărat îti vede prima lacrimă, o şterge pe a doua şi o opreşte pe a treia…!
-----------------------------------------------

O fetiţă de 5 anişori şi-a întrebat fratele mai mare: « ce e "iubirea"? » El i-a răspuns: « Iubirea e atunci când tu îmi furi ciocolata din ghiozdan în fiecare zi şi totuşi. o ţin în acelaşi loc mereu…
------------------------------------------
Prietenia e un ocean pe care multi vor sa il strabata, dar pana la malul celalalt majoritatea se ineaca
---------------------------------------------------
Nu fi siret ca te fac fundita.
--------------------------------------------
O fata ca ea nu gasesti orisiunde
ca ea spune putine dar gandeste multe
----------------------------------------------
Prietenul e cel ce te ajuta sa te ridici cand ai cazut intr-o prapastie din care nu mai crezi ca iesi…
--------------------------------------------
Iubirea e ca o floare, Se naste, infloreste, Moare! ( by me )
---------------------------------------------
Un băieţel şi o fetiţă plângeau. Cineva-i întreabă : De ce plângeţi? Fetiţa : Păpuşa mea s-a rupt. Băieţelul : Păpuşa mea plânge!
----------------------------------------------
In Viata Am pus multe virgule in loc de punct.
--------------------------------------------------
Si viata pare curda dar e mai dulce decat pare, Unii cred ca n-au speranta, altii merg-n continuare ( by me)
----------------------------------------------
Nu conteaza ca sunt diferit de altii atata timp cat in lumea mea sunt normal.
---------------------------------------------
Viseaza la ceea ce vrei sa visezi, du-te acolo unde vrei sa mergi, fii ceea ce vrei sa fii, ai doar o viata pentru a face ceea ce vrei sa-ti propui
--------------------------------------------------
Cel mai bine e sa copilaresti sau uiti de rele si sa visezi
---------------------------------------------------
Daca viata este un test, atunci imi fac fituica. Incerc sa am suflet de fier si principii de stanca!

Funda?