| Picsii a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri de dragoste pentru el, statusuri de indiferenta si niste statusuri de fete fitoase...

Răspuns Câştigător
| b3bitsa a răspuns:

-Azi ai tot ce-ai visat, mâine îti ia tot ce ti-a dat!

-Strânge - ma în brate si atunci când îti spun : " lasa - ma, n - o face! "

-Dragostea e un sentiment ciudat... M-a facut sa visez neincetat.

-Poate ca pentru societate esti o persoana oarecare, dar pentru o singura persoana poti sa reprezinti lumea...

-Toti o sa spuna Te iubesc! Fara tine nu traiesc! Complimente ce te fac sa zbori, dar ei te mint de un milion de ori.

Este usor sa ierti, dar greu sa crezi ca acea greseala nu se va mai repeta.

-Si daca o sa am fluturi în stomac, o sa îi inec in alcool. Iubirea doare… prefer sufletul gol!

Nu cred ca exista placere mai deplina decat sa calci in picioare ceea ce ai adorat.

-E de ajuns sa am incredere in mine. In ce pot sa fac ca sa fie bine. Poate intr-o zi iti vei aminti

-Amintirea este lucrul cel mai frumos al uitarii…Cea mai trista persoana are cel mai frumos zâmbet.Cea mai trista persoana are cel mai frumos zâmbet!

-Suferinta de ieri, este puterea de azi. happy

-Timpul ne învata când si la cine sa ne întoarcem.happy

-Fac un pas, ma împiedic, ma ridic, ma scutur … Daca sunt cu ai mei mai am puterea sa ma bucur!
Mai am :d

| melynda a răspuns (pentru b3bitsa):

Mai punelaughing

| b3bitsa a răspuns (pentru melynda):

Lasa-mi id tau in mesaj si iti trimit folderu happy

5 răspunsuri:
| Claudiaeredit a răspuns:

Fii atent sa vezi cum doare, cand o sa ma vezi nepasatoare!

Indiferenta mea, te v-a lovi puternic in piept. Atunci iti vei da seama ca nu mai pot sa te mai iert.

Si te doare când vezi ca nu-mi pasa, si îti zic mereu: nu mai conteaza, hai lasa.

Ne iubim, stii? Si asta conteaza! Hai pa! Nu te baga, nu te intereseaza!

Puteti sa ne barfiti pe noi, da stiti? E povestea noastra in care doar noi suntem eroihappy

Nu uita, ca tu ai ales sa te-ndepartezi. Ti-am zis ca daca o faci nu o sa ma mai vezi.

Si toti ma intreaba ce s-a intamplat... Le raspund scurt: "Nu ma intereseaza, l-am uitat"!

Zambeste si arata-le ca nu-ti pasa. Zambeste chiar daca treci printr-o pasa proasta!

http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html

| adrianaioanated a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune o sa fi multumita

Sper sa te ajute

| Aleek_Alecsa_1998 a răspuns:

Mda,stiu acum sunt departe,dar sufletul meu e acolo si nimic nu ne desperte, langa tine viata mea, am gasit fericirea, doar tu ma poti iubi, asa cum numai tu stii!