| Dulke a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri(despre orice, gen relatii, viata, iubire trisete, despartire, fapte etc,,) frumose, care nu sut luate dupa google, gen decsriere la hi5... dau funditsha cele mai frumoase :* multumesc.

1 răspuns:
| paaauul a răspuns:

-Daca norii varsa lacrimi, si iubirea n-a trecut, poate mai apare o sansa sa pornim de la inceput.

-Iubirea fara sarut e un lucru neplacut!

-Te iubesc si te ador dupa tine simt ca mor!

-Daca ar fi sa aleg intre dragoste si iubire... te-as alege doar pe tine!

-I lOvE you!

-Pentru lume tu esti cineva, pentru cineva tu esti lumea! Cu multa dragoste, Cineva….

-As vrea sa cred, sa pot visa, sa te aduc de partea mea. As vrea ca timpul sa-l opresc sa-ti spun de fapt cat te iubesc…

-Odata mi s-a intamplat ceva minunat. A fost un vis devenit realitate, a fost o poveste, a fost ziua in care te-am intalnit pe tine…

-Ai aparut ca un abur si de atunci imi insotesti pasii precum aerul, nu am uitat primul sarut care inca ii mai simt amprenta lui…

-Sa iubesti nu e nimic, sa fii iubit e ceva, sa iubesti si sa fii iubit e TOTUL!