| Piticcca a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri frumoase si haioase. dau funda :X:X

Răspuns Câştigător
| BlueBird05 a răspuns:

Zambesc! Îi zâmbesc celui care mă priveşte, îi zâmbesc vieţii, îmi zâmbesc mie însumi! ♥
iubi, cand intri,...da-ti 2 palme si iesi!
Alerg prin viata, si-am obosit!
(mai ales la ora asta)
Sunt gata sa traiesc o alta viata.Sunt gata sa afisez javrelor o alta fata
Chiar As plange pentru tine.Dar imi curge rimelul`!
Si cand te uiti in ochii mei ce vezi? Ma bucur ca acum esti constient ce-ai reusit sa pierzi...
Viata e un trandafir la care fiecare petala e o iluzie, iar fiecare spin e o realitate…
Da, Da, Da... eu sunt fata aceea căreia ii spuneai că nu-ti pasă de ea si acum ai da orice să fie a ta! Dar ghici ce? Asta niciodată nu se va intampla.
Majoritatea prietenilor sunt ca umbra. Nu apar decat atunci cand e soare.
totul trece... asa se spune.dar nimic nu trece fara sa lase urme
Telefonul il strang Cu obsesie in mana Nu stiu cum sa fac sa te sun Dar simt ca totul e degeaba Este fara rost Si stiu ca ziua asta Imi va merge prost
Te Iubesc La Nebunie Ca Un Tort Pe Farfurie
Te-as Manca Cu Lingurita Si Ti-as Saruta Gurita
Indiferent cat de tare doare, tu trebuie sa stii ca-i doar o incercare trecatoare
Pe cine nu crezi in stare ala te musca mai tare...
ma uit la tine si imi amintesc de prima oara care ne-am intalnit
Sper sa-ti placa!happy