| danieladani1234 a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri de fete, de dragoste, obisnuite, haioase cum o fi nu conteaza!happy dau fundita la cele mai frumoase!happy

8 răspunsuri:
| DrummerDreams a răspuns:

Pumnul este partea de vorbire flexibila care muta maxilarul dintr-o parte in alta si raspunde la intrebarea :MAI VREI!?

Si ploua, ploua, ploua,
Cu doi in catalog,
La teze si lucrari suntem naspa rau.
Profele ne zapacesc,
Ele zic ca ne iubesc,
Da' de unde, ne urasc,
Si tare ne-amarasc.

Sunt la baie,
Ma spalacesc,
Mai nu da BUZZ,
Ca te stropesc!

dnd deau gaina cu ruj

st, ...sa nu sperii dragostea ca fuge...

A-nceput de ieri sa cada
Cate un elev pe strada
Si mai cad in continuare
De a tezelor teroare.
Ca au profa la romana
O vaca nebuna,
Si la mate un mistret,
O clasa ca un cotet.
La fizica si chimie,
Cate-o sperietoare vie,
Numa trei stiu ca sa puna
Si sa urle pan la luna.
La istorie, ce sa faci,
Profa te scoate din draci,
Ca la teze si lucrari
Da note la? domnitori?
Iara aia de geografie,
Dobitoaca de cand se stie.
La civica un magar,
Vanzator la aprozar,
Vine ca sa ne invete
Ca-n guvern sunt numa zdrente.
La muzica un tembel,
Canta numa pentru el,
La desen o sclerozata,
Vrea doar opere de arta.
La latina au o ciuma,
Mananca doar matraguna,
Se uita la tine-o data
Ai cosmaruri viata toata...

Aho, aho, prieten bun...
Care stai pe mess acum...
I-a opreste-te din scris...
Si-asculta ce-am de zis...
Chiar de esti cu DND...
BE RIGHT BACK sau BRB...
Sper sa nu imi dai ignore...
Ca iti spun un plugusor...
N-am intrat sa te stresez...
Am intrat sa iti urez...
La Multi Ani si fericire...
Liste de id-uri pline!
Sarbatori fericitee!

██████████ razuieste aici cu o surubelnita si poti castiga marele premiu : o bataie de la tactu ca ai stricat monitoru si mai mult... o excursie in fata usii...

Ultima ştire din Irak: كأننا عشرون مستحيل في اللّد ، والرملة ، والجليل هنا. على صدوركم ، باقون كالجدار وفي حلوقكم ، كقطعة الزجاج ، كالصبّار وفي عيونكم ، زوبعة من نار. هنا. على صدوركم ، باقون كالجدار نجوع. نعرى. نتحدى. ننشد الأشعار ونملأ الشوار ...nici mie nu imi vine sa cred ce s-a intamplat' straight face

Căţeluş cu părul creţ să ai jeep-ul în coteţ şi o casă cu piscină, şi Madona ca vecină şi-o lopată pentru bani LA ANUL ŞI LA MULŢI ANI, Sărbători fericite tuturor!

pe toate le poti gasi pe statusuri.ro

| DrummerDreams a răspuns:

Vreau funditabig grin

| InoKo a răspuns:

Adesea dragostea ne poarta pe aripi de vînt, dar cind aripile se fring revenim pe pamint!

Dămi pace, eu si cu prietenul meu imaginar avem treaba!

O fata vrea de la un baiat:iubire! Un baiat de la o fata:respect!

Fete ca mine nu gasesti nici pe google, baieti ca tine gasesc si in recycle bin!

Vreau sa ma porti pe brate, sa-ti simti mina pe corpul meu.Sa simt cum iubirea ta a devenit scutul meu!

Linga tine sunt ca intr-un abis in care nicio forta straina din jur nu are putere sa patrunda!

| p1nk a răspuns:

Iubitule...Hainele si bijuteriile mi le cumpar singura! De la tine vreau doar Respect happy

Nu Vreau Decat sa imi Spui cA sunt mai Buna Ca Prietena Tahee hee) :X\

E doar o fata cat se poate de obisnuita :X Care nu are absolut nimic special. Are zile in care parul ii sta ca naiba. si zile in care arata extraordinar :Xlove struck

Sunt extrem de simpla si extrem de clara... dar pot fi si extrem de calma si extrem de vulgara:X

Nu iubesti o femeie pentru ca e frumoasa, ea e frumoasa pentru ca o iubesti!

Toata judecata unui barbat.Nu valoreaza cat zambetul unei femei!love struck

"Femeia frumoasa place ochiului, femeia blanda place inimii. Prima este o adevarata bijuterie, dar a doua este o comoara.love struck

Cine ma-nveseleste, cine ma face sa zambesc? Cine-mi apare-n gand atunci cand ma trezesc? Cine-mi bantuie visele, bineinteles ca tu, Ma-ntrebi daca-am innebunit, Bineinteles ca nu love struck

| otylya234 a răspuns:

invata sa iubesti cand inima ti-e franta invata sa iubesti cand mintea ti-e pierduta sa mergi cu capul sus cand soarta ti-este cruda sa stii s-ajuti p altii cand nimeni nu te ajuta

| otylya234 a răspuns:

Lasati-ma sa fiu asa cum o sa fiu, lasati-ma sa traiesc asa cum stiu, lasati-ma sa fac si bune si rele, ca sa stiu macar ca sunt greselile mele.

| raduconstantin11 a răspuns:

Eu am găsit statusuri pe
https://mstatusuri.cabanova.com/

Sper sa te ajute

| CurcubeuFaraCuLori a răspuns:

Inima Incepe sa Bata Plamanii sa Respire
Nervii sa Vibreze SufleTul sa CauTe FeriCire

StOoP! Gata-Gata, nu vreaU sa ma fUre altu`no talking fura.ma` tu ca`i maI binebatting eyelashes, ca sh mie imi` convine blushing

Nu cer iertare nimanui.Ma iert eu insami, sper ca exista un iad si pentru cei buni.

Te indrag0stesti, iubesti, simti ca plutesti. La final, zdrObesti ce ai inceput sa c0ntruiesti

Am ca reper
Al noualea cer.

Te-am iubit
Tu nu sti cat ma doare
Ai plecat
Universul nostru moare
Te-am iubit
Insa totul este scrum
Nu poti schimba nimic
E prea tarziu acum

•Nu rezolvi nimic, înjuri fără rost, înjur`o pe măta că te-a crescut prost! •

Perindam prin peisaje, in care banii n-au valoare
In care soarele, in mortii lui nu mai rasare

Tine Capu Sus
Ochii Larg DeschiSi
Vezi cu Cine RisTi

Sper Ca te-am AjuTaT`:d

FrunDaa`puppy dog eyes?